Rezerwacja zabiegów: 22 370 26 26 lubREZERWACJA ONLINE

Nasi Specjaliści

W kilku zdaniach przedstawiamy Państwu nasz zespół La Passion. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi krótkimi notkami biograficznymi.


Agata Strzyżakowska

Właścielka

Z wykształcenia humanistka, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego wydział „Nauki Polityczne„ oraz podyplomowych studiów w Wyższej Szkole Handlowej (SGH) wydział „Stosunki Międzynarodowe” .
Absolwentka licznych kursów z zakresu zarządzania Wellnes & Spa, a także kosmetologii
Od 1997 związana z bankowością korporacyjną w Bankach Pekao SA i BRE SA.
Obecnie jedna z założycielek Atelier Urody La Passion.

Zwolenniczka zdrowego trybu życia oraz medycyny anty-age.


Dr. N. Med. Krzysztof Katana

Chirurg

Absolwent Akademii medycznej w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem) oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie.
Specjalista chirurg ogólny II stopnia, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkoligcznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zabiegach medycyny estetycznej, wykonuje je od 1977 r.
Od 2008 roku mieszkał w Puerto del Carmen Lanzarote gdzie prowadził oddział chirurgii ogólnej w Hospiten Lanzarote. W stolicy wyspy Arrecife w klinice „A mi si„ wykonywał zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Członek Towarzystwa Chirurgów Polskich, Sekcji Wideochirurgii Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz The European Association for Endoscopic Surgery (EAES).


Agnieszka Skłodowska

Kosmetolog

Kosmetolog z 7-letnim doświadczeniem zawodowym. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie, ukończyła wiele dodatkowych kursów z zakresu kosmetologii aparaturowej i estetycznej.
Specjalistka z zakresu pielęgnacji stóp i dłoni.
Miłośniczka podróży i spędzania aktywnie czasu wolnego na świeżym powietrzu z dala od miasta.


Marta Wojak

Masażystka / Specjalista Refleksologii

Dyplomowana masażystka , absolwentka The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy Poland w Warszawie – 3 stopnie kursu refleksologii oraz refleksologii czaszkowo – krzyżowej. Swoje doświadczenie zdobywała w wielu ośrodkach SPA i ośrodkach rehabilitacyjnych . Specjalistka od refleksologii oraz masaży relaksacyjnych i modelujących sylwetkę . Zwolenniczka zdrowego trybu życia i utrzymywania kondycji fizycznej dzięki naturalnym metodom . Medycyna naturalna to jej fascynacja , która przerodziła się w chęć jej poznania i dalszego kształcenia się w tym kierunku.