Rezerwacja zabiegów: 22 370 26 26 lubREZERWACJA ONLINE

O Naszym Atelier

La Passion

Atelier urody La Passion powstało z pasji, uporu i determinacji właścicielek oraz profesjonalizmu, wiedzy i zaangażowania pracowników. Razem tworzymy zgrany zespół pracujący dla Państwa.

Pracujemy tylko z najlepszymi. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Ciągle doskonalimy nasze usługi, tak by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Słuchamy uwag i reagujemy na Państwa potrzeby. Realizujemy naszą misję zgodnie z myślą: „bezpieczeństwo, wiedza, doświadczenie i profesjonalizm”

 

Klient zawsze najważniejszy

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, tak więc dla każdego z Państwa indywidualnie tworzymy program zabiegowy, którego celem jest zaspokojenie oczekiwań w zakresie pięknego i zdrowego wyglądu oraz dobrego samopoczucia.

Działamy zgodnie z normami i przepisami prawa, przestrzegając etyki zawodowej i procedur higienicznych, tak aby każdy Klient czuł się w naszym salonie bezpiecznie. Zabiegi w naszym salonie wykonujemy na bazie sprawdzonych i skutecznych kosmetyków oraz najnowocześniejszych metod. Taka współpraca zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i osiągane efekty.

A nasze motto to „Jesteśmy dla Was – zabieganych, bez czasu na dłuższy odpoczynek. Zasługujecie na to, by czuć się pięknymi.„